Varná deska Whirlpool
02/03/2015
Kategorie: Interiér, Kuchyně, Novinky

Recenze indukční varné desky Whirlpool ACM 804

Kvalitní indukční varná deska by již měla být nedílnou součástí každé moderní kuchyně. Pokud momentálně váháte s koupí některé z nich, pak si můžete klidně zvolit například model Whirlpool ACM 804. Jedná se o varnou desku, která vás určitě nezklame a vaše kuchyňské umění tak bude bez hranic. Buďme tedy přesnější a pokusme se upozornit na základní charakteristiky této indukční varné desky.

Základní charakteristika

U každé recenze indukční varné desky nemohou chybět základní informace o rozměrech. Její šířka tedy činí 58 centimetrů. Design se zkosenými hranami je skutečně moderní a dovede nabídnout opravdu zajímavé a neotřelé provedení. Maximálního příkonu desky dosáhnete díky funkci Power management. Rychlý ohřev vody zajistí Power Booster. Za 8 minut se vám hrnec ohřeje na neuvěřitelných 630 stupňů Celsia.

Vlastnosti této indukční varné desky

Určitě není od věci podívat se podrobněji i na vlastnosti této desky. Pro přehlednost je nabízíme v následujících bodech.

-          zajímavé provedení zkosené hrany po obvodu

-          dotykové ovládání na panelu

-          umístění ovládacího panelu v přední části desky

-          4 varné zóny

-          pohodlné elektronické ovládání

-          existence hlavního vypínače

-          přehledně řešený časovač

-          Power Management

-          Power Booster

-          indikace zůstatkového tepla

-          pojistka před nechtěnými dotyky dětí

Další výhody Whirlpool ACM 804

Vybírat si tento model můžete pouze v černé barvě, která ale vypadá moc hezky. Design bez rámečku se přímo zařadí do celkového interiéru vaší kuchyně. Dotykové ovládání a celkem 4 varné zóny pomohou k rychlé a efektivní úpravě pokrmů. Varnou desku lze díky jejím tvarům naprosto pohodlně integrovat do jakékoli části vaší kuchyně tak, aby vypadala maximálně jednolitě a stylově. I cenově se budete moci dostat na hladinu, kterou budete potřebovat. Ostatně stačí se podívat zde a porovnat si ceny u různých prodejců.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *